Strona główna » Gra

Gra

header-logo

Renegade Line to darmowa strzelanka wieloosobowa z widokiem, z perspektywy trzeciej osoby. Akcja toczy się świeżo po II Wojnie Światowej. W grze dostępne są dwie frakcje: Wickeds (nikczemni – ci źli) i Residents (rezydenci – ci dobrzy), które mierzą się w potyczkach na różnorodnych mapach oraz trybach rozgrywki. 

W skład każdej drużyny wchodzą 4 klasy:

  • Agent
  • Spotter (wywiadowca)
  • Tank (czołgista)
  • Sniper (snajper)
Każda klasa posiada swój własny zestaw umiejętności oraz różne zestawy broni i strojów. Różnią się one również prędkością poruszania się i ilością życia. Perfekcyjne dobranie klas w walce daje najlepsze możliwości wygranej, a dzięki sprawiedliwemu balansowi między nimi, każda spełnia ważne zadanie na polu walki.

Renegade Line jest grą tworzoną przez graczy, dla graczy. Twórcy kładą duży nacisk na słuchanie opinii i głosów społeczności, co przekłada się na grę na zasadach fair play.

Gra nie będzie opierała się na modelu Pay2Win i ładowanie masy złotówek nie da nam nic więcej oprócz wizualnych zmian (np. stroje do postaci). Twórcy chcą dostarczyć nam w pełni zbalansowaną rozgrywkę. Oznacza to, że w Renegade Line nie znajdziemy super dokokszonych broni, a co jeszcze lepsze żadnej spluwy nie kupimy za prawdziwą kasę! A to chyba najważniejsze w czasach masywnego wysypu gier P2W.

Aktualnie twórcy testują pierwszy, podstawowy tryb gry – Drużynowy Deathmatch (TDM). Poniżej zdjęcie z wersji pre-alpha.

Komunikację między graczami zapewni znany z zamkniętych już gier od EA, Battlefield Heroes lub Play4Free community manager Eisscratch.

Premiera pierwszej grywalnej wersji wypuszczonej do większej ilości osób ma nastąpić w roku 2016.


Oficjalna strona: http://renegadeline.com/