Strona główna » Nowa mapa – pierwsze informacje
News

Nowa mapa – pierwsze informacje

W niedzielę 19 marca twórcy zaprezentowali nową grafikę koncepcyjną z RenegadeLine. Dzięki temu jednemu obrazkowi możemy wysunąć kilka ciekawych wniosków.

Według nas mapa będzie stylistycznie nastawiona na włoskie miasteczko. Akcja może toczyć się chociażby na Sycylii. Co więcej – na zdjęciu widzimy duże zagęszczenie budynków, a to może świadczyć o tym, że mapa będzie bardziej nastawiona na walkę w zwarciu.

Pewne jest to, że grafika przedstawia nową mapę, która pojawi się podczas testów Beta.

KaJo

Wszystko tworzący, nic nie wiedzący.

 • Marcin S

  niech naprawią błędy a nie robią mapy

 • Cinek Guy

  fajny klimacik

 • Marcin S

  mineło odgroma czasu a wciąż nie ma nowej aktualizacji

 • Krystian Gabriel Tsa

  Jak dla mnie to słabiutko to idzie. Zanim ukończą grę ludzie wgl zapomną, że kiedyś istniał taki projekt. Ja sam już powoli przestaje czekać. Bo czy jest sens czekania na coś co już dawno miało być. Jak dla mnie projekt przerasta twórców. A skąd nasuwają się takie poglądy? Alfa płatna, forum niekompletne. Tu nie chodzi o to by wydać grę tylko by zarobić na niej ile się da póki jeszcze ktoś o niej pamięta. Prace idą w takim tempie, że informatycy wyśmiali by cały projekt. Gdyby mieli mózg i zrobiliby otwartą bete, może ludzie chcieliby pomóc. Ale na ten czas ta gra to istne dno i niewypał. Po prostu tani chwyt marketingowy. I nie sądzę by do dnia wydania (przypuszczam że bd to rok 2019-2020) ktokolwiek będzie pamiętał o tym projekcie. Co za tym idzie ten zostanie zamknięty, a gra nie doczeka światła dziennego. I to chyba najbardziej subiektywna ocena od czasu zapowiedzi „BFH” powraca. Pic na wodę.