Strona główna » Ostatnie dni na Kickstarterze – przyglądamy się efektom zbiórki
News

Ostatnie dni na Kickstarterze – przyglądamy się efektom zbiórki

Już za 5 dni zakończona zostanie zbiórka na Kickstarterze, na rzecz gry RenegadeLine. Warto byłoby przyjrzeć się efektom kampanii.

Mamy dla Was dobre informacje. Gra RenegadeLine zostanie wydana na 100%, a to wszystko dzięki społeczności, która jest zainteresowana tym tytułem. Kilka dni temu uzbierano 50,000€, a był to minimalny cel, który wyznaczyli sobie deweloperzy.

W tym momencie licznik kampanii wybił 60,000 € – zatem udało się osiągnąć dodatkowy próg wpłat. Sprawdźcie sami co udało się odblokować na poniższej grafice.

Kolejny próg wynosi 75,000€, ale patrząc na przebieg kampanii nie uda się go osiągnąć, a szkoda bo wtedy wszyscy otrzymaliby 2 dodatkowe mapy podczas beta testów gry. Nie wspominam już o kolejnych szczeblach drabiny wpłat jak np. na 90,000 € czy wisienkę na torcie w postaci 290.000€. Twórcy lekko przecenili możliwości fanów gry?

Jeśli dołożyliście swoją cegiełkę do tej sumy to już w niedzielę około godziny 18 wasza karta zostanie obciążona wybraną przez was wcześniej kwotą. Z pewnością wpłat byłoby znacznie więcej, gdyby Kickstarter wspierał inne formy płatności jak chociażby PayPal, Przelewy24 czy nawet PaySafeCard.

Deweloperzy RenegadeLine nadal starają się wystartować z drugą kampanią na zupełnie innej stronie, która wspierać będzie więcej form płatności, a nie tylko kartę kredytową. Wiadome jest to, że poza kluczem do wersji alfa gracze otrzymają tam kilka specjalnych przedmiotów – jednak będzie ich znacznie mniej niż w przypadku Kickstartera.

Twórcom gratulujemy uzbierania ponad 200 tysięcy złotych i wyczekujemy 21 lutego, kiedy odbędzie się premiera gry.