Strona główna » RenegadeLine na Kickstarterze! Co, jak, gdzie i po co?
News Polecane

RenegadeLine na Kickstarterze! Co, jak, gdzie i po co?

Wy już bardzo dobrze znacie grę RenegadeLine i czekacie na premierę. W końcu nadeszła wiekopomna chwila, albowiem deweloperzy rozpoczęli dziś zbiórkę pieniędzy na portalu crowdfundingowym – Kickstarter. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak wpłacić dotację na rzecz gry oraz jakie bonusy otrzymacie za to – koniecznie przeczytajcie cały news.

Ludzie wystarczająco szaleni, by sądzić, że mogą zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają. – Steve Jobs

ahzjw9o

Hej! RenegadeLine to komiksowa, trzecioosobowa strzelanka zmieszana z elementami MMORPG. Gra zawiera 2 frakcje i 4 klasy. Wszystkie postacie posiadają unikalny zestaw Talentów i broni tak, aby każda walka była interesująca, a jej wynik zależał od tego, kto użyje jego broni i Talentów najlepiej.

7a43c65509b39d218791ac10ba291c41_original

Posiadając jedno konto, możesz stworzyć wiele postaci. Tworzenie bohatera jest niezwykle proste: wybierz frakcję, klasę i wygląd swojej postaci. Proces ten zakończ nadawaniem swojej postaci nazwę i ruszaj do boju!

RenegadeLine jest grą wieloosobową, więc staramy się, aby pozostała ciekawa poprzez dodawanie nowych trybów gry oraz 100 poziomów do osiągnięcia. Dodatkowo będziesz mógł dowieść swych umiejętności w Trybie Rankingowym, gdzie będziesz mógł piąć się w tabeli i zostać najlepszym graczem na świecie. To idzie w parze z naszą ideą stworzenia kolejnej gry eSportowej, która wymaga dobrej taktyki jak i znajomości mechanik gry przez pojedynczego gracza.

Kompletnie dostosuj swoją postać, by stworzyć ją wyłącznie twoją, poprzez setki różnych ubrań. Możesz kupić pełny strój, lub stworzyć swój własny. Jako wisienkę na torcie, będziesz mógł zyskać specjalne skórki pojazdów oraz broni, które różnią się rzadkością.

nk1v7mk

To bardzo proste! Po stworzeniu konta będziesz miał możliwość stworzenia swojej pierwszej postaci. Każda jest zupełnie inna od pozostałych. Możesz nadać jej imię, dobrać strój, wyposażenie i skórki do broni. Przejdźmy teraz do etapu tworzenia bohaterów.

g3v75ci

59f9f22e583ccdc6bd2795c3ad74d106_original

 ecfhwcsjwv91dn fldcnc2

2a7a4f131dd9c2c054e9ea73ff453164_original


Graj aż osiągniesz 30 poziom i odblokujesz wszystkie punkty Talentów.

Jak tylko osiągniesz 30 poziom będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w Grach Rankingowych. Dzięki temu zyskasz specjalną rangę, która będzie zależna od twoich działań w toczonych tam walkach. Im lepiej się spiszesz, tym lepszą rangę otrzymasz.

8473e127b377fd4527ea4d2c8ca2ffcd_original

3pzjzxf

RenegadeLine to unikalna gra. Oferuje aż 7 różnych Talentów dla każdej z klas, które możesz rozwijać dzięki punktom Talentu. To tworzy każdą z czterech klas jeszcze bardziej unikalną – odtąd to Ty decydujesz co będzie potrafić Twoja postać przez rozwijanie danych Talentów. Weźmy jako przykład klasę Zwiadowcy: Możesz grać nim jako frontowiec tworząc miejsce dla twojej drużyny przez zadawanie obrażeń i zmuszając wrogów do odwrotu, a z drugiej strony możesz skupić się na wspieraniu swojej ekipy przez leczenie ich i spowalnianie przeciwników.

fb5f44ec22f1b72533bf68a663e8b662_original

Wiele gier wykorzystuje teraz model pierwszoosobowy, ale my zdecydowaliśmy się na model z perspektywy trzeciej osoby. Ogólnie rzecz biorąc, nie wpływa to negatywnie na Twoje doświadczenia płynące z gry, ale za to wymaga większego obeznania w otaczających Ciebie terenach. Pamiętaj że pole widzenia jest o wiele większe niż z perspektywy pierwszej osoby.

66ffdafc57df861b258e613fcbe4321d_original


Firma stojąca za grą

Raw Vengeance są graczami – tak samo jak Ty! To znaczy, że wiemy jak denerwujący może być brak więzi między twórcami, a społecznością gry. Taka sytuacja nie będzie mieć miejsca w RenegadeLine i innych grach RV. Jesteśmy społecznością graczy tak samo jak wszyscy inni. Gramy w naszą grę tak jak Wy już wkrótce będziecie. Bierzemy udział w wojnach klanowych i piszemy na forum – wszystko tak jak pozostali gracze.

Chcemy przełamać tę popularną granicę między graczami, a deweloperami poprzez stawanie się częścią społeczności, reagowanie z każdym i stworzenie silnej więzi między nami, graczami oraz grą.


Jesteś częścią naszej Twórczości

Jak już wspomnieliśmy, zapraszamy Was do bycia częścią naszej twórczości.

W przyszłości będziemy tworzyć ankiety, w których to Wy będziecie decydować co chcecie zobaczyć w RengadeLine. Naszym celem jest dostarczenie możliwie najlepszej gry. Bardzo często będziecie mieli okazję wyznaczania nam kolejnych celów i wskazywania tego co trzeba zmienić lub ulepszyć.

Już od ponad roku na naszym forum możecie składać propozycje tego, co chcielibyście zobaczyć w grze. Aktualnie udało nam się wyselekcjonować kilka skórek do broni stworzonych przez naszą społeczność, które już są w grze, a także zmieniliśmy główną muzykę gry – właśnie przez głos społeczności.

Jeśli głosowanie i posty na forum nie są dla Was wystarczające to mamy coś więcej. Już wkrótce udostępnimy narzędzie, dzięki któremu każdy gracz będzie mógł stworzyć własną mapę używając naszych lub swoich własnych zasobów. Co kilka miesięcy organizowany będzie konkurs, w którym wystąpią najlepsze mapy społeczności. Ta która zbierze najwięcej głosów zostanie wprowadzona do gry, aby każdy mógł się na niej sprawdzić.

6c04ec43d410134e635ec1a456364d6d_original


Profesjonalna i Klanowa Scena

Jak już wspominaliśmy – jesteśmy zapalonymi graczami, ale też uwielbiamy oglądać tych najbardziej skillowych graczy. Chcemy rozbudować naszą grę o Klany oraz System Rankingowy, który zachęci Was do jak najlepszej gry. Klanowa scena będzie wspierana przez interesujące narzędzia jak rynek transferowy graczy. Pojawią się również turnieje z nagrodami. Twórcy klanów będą mogli stworzyć własną stronę, a tam wstawić zdjęcie klanu czy chociażby tag.

982e58d51fe40d7bcd7a18a04d5713a4_original


Personalizacja postaci

To byłoby nudne gdyby każda postać na polu walki wyglądała tak samo. Dlatego my wychodzimy temu naprzeciw. Możesz wyposażyć swojego bohatera w wiele różnych ubrań, dzięki czemu będzie unikalny i w pełni „Twój”. Możesz zakupić gotowe zestawy ubrań lub stworzyć swoją stylizację. Gra zaoferuje również specjalne i rzadkie przedmioty, które nadadzą Twojej postaci jeszcze większą oryginalność. Bądźmy szczerzy, kto nie chciałby pokonać przeciwników w „dobrym stylu”?

2869de527516d3fa69aa62b477b5f45e_original


Skórki do broni

Oprócz personalizacji postaci, możecie też spersonalizować swoją broń! Co ważne skórki nie wpływają na aspekty broni, a jedynie zmieniają jej wygląd.

Różne bronie mają zupełnie inny wygląd, zupełnie inne animacje i zupełnie inne płomienie wylotowe.

272b14e4e3334005db4fc5005fb145fd_original


Kpiny

Masz już odjechany strój i odjazdową skórkę do broni – teraz czas pokazać przeciwnikom kto tutaj rządzi. Ale jeśli chcesz doprowadzić wrogów do szewskiej pasji potrzebujesz jeszcze dobry zestaw kpin. Te specjalne animacje doprowadzą ciebie do łez radości, a twoim ofiarom będą spływać łzy smutku. Używaj ich kiedy tylko chcesz, a najlepiej tuż po zabiciu przeciwnika.

7644117634f8055b583954337032e0f0_original


Historia

Tuż po zakończeniu II Wojny Światowej, bracia Edward oraz Roland powrócili do swojego domu w Heimstadt. Miasto zostało całkowicie zdewastowane przez wojnę i podziemne gangi przejęły kontrolę nad tym co zostało. Po wykurzeniu ich oraz przywróceniu ponownego pokoju w mieście zaczęto je odbudowywać. Wszystko szło dobrze, do czasu aż ludzie wyznaczyli Rolanda jako nowego burmistrza Heimstadt. Edward uważał, że to jemu powinien trafić się ten tytuł dlatego rozpoczął współpracę z gangiem i tym samym obalił rządy Rolanda przejmując Heimstadt siłą. Roland uciekł do pobliskiego miasta Granndorf, gdzie od tamtego momentu zbiera ochotników do swojej armii, a wszystko po to by odbić zabrany mu Heimstadt.

Po czyjej stronie staniesz?


btrhhp2

To bardzo ważne dla nas, aby móc ukończyć grę, która będzie spełniać nasze i w szczególności wasze oczekiwania. Nie mieliśmy żadnego budżetu i można powiedzieć, że inwestowaliśmy naszą krew, pot i łzy w ten projekt. Kickstarter pozwala nam stworzyć grę bez żadnego zewnętrznego inwestora czy wydawcy. Oznacza to, że nikt nie narzuci nam pomysłu na dalszy rozwój, a gra pozostanie nasza.

zix2iv8

RenegadeLine jest w produkcji od około 2 lat. Przez ten czas zrobiliśmy naprawdę wiele, ale nie wszystko udało nam się ukończyć. Nadal potrzebujemy poświęcić sporo czasu na:

  • Dokończenie dwóch klas – Snajper oraz Złodziej
  • Stworzenie własnego launchera do gry
  • Przerobienie postaci, by wyglądały jeszcze lepiej
  • Stworzenie dokładniejszych i przyjemniejszych dla oka animacji
  • Zapewnienie dużej bazy serwerów do gry dla wszystkich
  • Stworzenie odpowiednich funkcji na stronie internetowej
  • Ogólne polepszenie jakości gry

tltjaek


Przyszłe plany

Czas na zerknięcie na pomysły, które chcemy zrealizować w przyszłości.

Ożywienie map

Chcielibyśmy, aby mapy w RenegadeLine tętniły życiem. W planach mamy dodanie różnych zwierząt i roślinności. Każde zwierzę będzie posiadać własną animację i będzie reagować na otoczenie.

Poruszanie się po menu

Poruszanie się po menu jest dostępne w dużych grach MMORPG. Dlaczego mielibyśmy nie wprowadzić tego do RenegadeLine? Będziecie mogli tam przejść się do przymierzalni, gdzie zmienicie wygląd postaci, w sklepie kupicie nowe skiny do broni, a na skwerku spotkacie się z przyjaciółmi z gry. W okresie świątecznym pojawiać się będą specjalne dekoracje jak np. na Haloween, Boże Narodzenie czy Wielkanoc.

6f186f79acf7c2c640e04e3593a96b1c_original

Pojazdy

W przyszłości chcielibyśmy wprowadzić do gry różne pojazdy jak np. samochody, czołgi, samoloty czy też łodzie. Oczywiście zanim to zrobimy przygotujemy specjalne mapy pod pojazdy. Nie przejmujcie się – mapy dla piechoty też będą! Dodatkowo chcielibyśmy wprowadzić skórki do pojazdów, aby zmieniały wygląd gdy tylko zaczniesz go prowadzić.

Tryby gry

Naszą misją jest wprowadzanie nowości do gry, po to by nie znudziła się zbyt szybko. W planach mamy wprowadzenie typowych dla strzelanek trybów, ale chcemy też zaszaleć i zapewnić rozrywkę innego typu. Myśleliśmy o takich trybach jak: Chowany, Wyścigi, Konkurs Celności, Konkurs Zabójstw/Zgonów, Pojedynek 1vs1, Skaczące Puzzle, Surfowanie i wiele, wiele więcej.

Wyszukiwarka przeciwników

Boisz się, że nie znajdziesz idealnego meczu dla ciebie? Nie przejmuj się! Nie ważne czy grasz samemu, czy z grupą znajomych, a nawet z całym klanem. Nasza wyszukiwarka przeciwników pomoże ci dopasować wrogów do twojego poziomu. Wystarczy wybrać odpowiednie opcje, wcisnąć połącz i tyle!

Czarny Rynek

Bogactwo przedmiotów w RenegadeLine będzie naprawdę ogromne. Przez co chcemy dać użytkownikom możliwość wymiany posiadanymi przedmiotami. Możecie sprzedać wszystko od zwykłych, szarych skórek do broni, aż po najrzadziej występujące ubranka dla postaci.

Aplikacja RenegadeLine

Zaraz zaraz. Co jeśli nie masz dostępu do komputera, a chciałbyś pohandlować na Czarnym Rynku? A może chciałbyś zorganizować walkę klanową na jutrzejsze popołudnie? Nic prostrzego! Dzięki naszej aplikacji będziesz mógł robić wiele przydatnych rzeczy, gdziekolwiek tylko zechcesz!

Radio Renegade

Radio które chcemy wprowadzić będzie możliwe do odbioru podczas gry. Poinformujemy ciebie o nowościach dostępnych w grze, o klanowej scenie, gorących tematach na forum oraz o innych interesujących sprawach na temat gry. Wybrani youtuberzy, streamerzy, esportowcy, a także inni zainteresowani będą czuwać nad tym, by w radiu nigdy nie było nudno. Poza tym będziemy w nim puszczać tylko dobrą muzykę idealną do gry w RenegadeLine, a co więcej – Wy będziecie mogli przesyłać swoje propozycje puszczanych piosenek.

Budżet na Kickstarterze

62iocoy