Strona główna » RenegadeLine Polska Euro 2016 – KONKURS etap FINAŁOWY
Konkurs Polecane

RenegadeLine Polska Euro 2016 – KONKURS etap FINAŁOWY

Portugalia kontra Francja, kto by się spodziewał? Finałowy pojedynek. Ostatnia szansa na 4 pkt. Czas, start!

Dla przypomnienia przedstawmy jeszcze raz zasady konkursu. Za każdy poprawny typ otrzymacie 3 pkt, a za określenie zwycięzcy 1 pkt. Przykładowo obstawiacie mecz Polska – Niemcy. Jeśli wpiszecie 2:1 i taki wynik będzie końcowy otrzymujecie 3 pkt, a jeśli wytypujecie 3:1 otrzymujecie 1 pkt za poprawne wytypowanie zwycięzcy (ale bez dokładnego wyniku). Osoba, która zgarnie najwięcej punktów po całej serii konkursowej wygra podkładkę pod mysz RenegadeLine Polska. Postaramy się przygotować też nagrody za 2. i 3. miejsce.

Tym razem typujecie wynik spotkania FRANCJA – PORTUGALIA. Komentarze będą przyjmowane do rozpoczęcia spotkania, a zatem do godziny 21:00 dnia 10 lipca.

DO WYNIKU BIERZEMY TYLKO PODSTAWOWY CZAS (1. + 2. połowa meczu)! MOŻECIE ZGARNĄĆ TEŻ DODATKOWY 1.PKT ZA POPRAWNE WYTYPOWANIE KOŃCA MECZU: A)PODSTAWOWY CZAS     B)DOGRYWKA    C)RZUTY KARNE

Zerknijcie już teraz do sekcji komentarzy pod tym wpisem i TYPUJCIE!

Lista zostanie ujawniona po zakończeniu konkursu!

W przypadku gdy posiadacie konto na naszej stronie używaliśmy nicków, natomiast dla gości zapisywaliśmy Was jako początek waszych adresów e-mail. W kolejnych etapach po prostu używajcie tych samych adresów (i nicków) lub najlepiej załóżcie konto – zamiast wpisywać tyle danych będziecie mogli o wiele szybciej typować wyniki 🙂